Egipat - Lijekovi u Egiptu

Metastaze

Naravno, samozavaravanje je štetno, preporuča se posavjetovati se s liječnikom prije uzimanja lijeka kojeg ne znate.
Na zahtjev mojih turista, nisam bio potpuni popis onih koji možda trebaju lijek u Egiptu.
Osim toga, više nije tajna da sada, uz suvenire i druge kupnje koje turisti donose iz sunčanog Egipta, lijekovi sada zauzimaju daleko od zadnjeg (i ponekad čak i olovke) mjesta među svim "suvenirima" koje su donijeli iz odmarališta. U Egiptu, lijekovi su se dokazali kao lijekovi odlične kvalitete, osim toga, postoje mnoge strane farmaceutske biljke i sirovine najviše kvalitete. Pa, najmanju ulogu igra činjenica da su mnogi lokalni analozi jeftiniji od ukrajinskih.

alkohol - COHER
amonijak-nišador
jod - jod, betadin (bezalkoholna osnova)
vodikov peroksid - Maya kisik, vodikov peroksid
kalijevog permanganata - permengenet (reći tako i ljekarnik će vas razumjeti), kalijev permanganat (samo u tekućem obliku)
aktivni ugljen - karboni, Eukarbon (uz dodatak Senna), Acticarb
odoljen - D rmival (valerian + hmelj), kapsule
Nospanum - Do-spa, Buscopan
Lactobacterin - Lacteol forte
bifidum bakterija - Bifidumbacterinum forte
Hilak forte - Laktiol
Mast Vishnevskog - Aktiol (tar ulje)

Za grlo :
Lizalice Strepsils, Bradoral, Larypro, BBC sprej itd.

antihistaminici :
Fenistil, Calamyl losion, Claritin itd. d.

POPIS AUTENTIJE

Uzorkovanje egipatskih lijekova.

STOREŽUJUĆI I GOVE

Anis - jansun
Karavai - caravia
Sjemenke tjestenine - Šabat
Koprivnica je šamar
Senf (prah) - Sinus (Budra)
Koriander - Cosbara
Crni papar - upfel eshved (mathoon - tlo, grašak - grlo)
Bijela paprika - feyile abiad
Crveni mljeveni papar - shatta (felfel Ahmar)
Mješavina začina za meso - bokharat lyama, za ribu - ženka Boharat, za piletinu - Boharat Ferekh
Šafran - zafaran
Kurkuma - kurkuma
Caraway sjemena
Polukrutina (griz ili di bisbus)
Škrob - NESHA
Limunska kiselina - hamed lyamun (ili sitrik)
Morska sol - malch bahr
Cimet - Erf
Karanci - oronfel
Cardamon - Habbahn
Mint - Naaneya
Marjoram - Maryamen
Timo - Zatar
Bazilika bogata
Rosemary - ružmarin
Kamilica - kamilica
Prunes - Arasia
Sušene marelice - saće

FARMACIJE

Mangan (prašak) - magnezijev booster
Alkohol - sokol (proklet)
Alkohol s amonijakom je čistač
Jod-betadin (bezalkoholni)
Aktivirani ugljen - fahm (ugljik)
Vodikov peroksid - Maya kisik
Ricinusovo ulje - zate harua
Kamforsko ulje - zate kafur
Gaza (pitajte gdje se prodaju tkanine) - Sheesh

Nedavni unosi

  • Inna bilježi lijekove u Egiptu
  • Yesenia na evidenciju lijekova u Egiptu
  • Alina snimiti Crni med iz Egipta
  • Anna snimiti lijekove u Egiptu
  • Andrew na rekordan Dan pobjede!
  • Alt snimiti Harry i more
  • Vladimira za snimanje Harryja i Mora

Malo više plagiranja... samo želim više informacija da budem pri ruci. Njegovo iskustvo s upotrebom lijekova u Egiptu, zapravo, ne (krema za masažu ne broji), pa sam iskoristiti tuđe iskustvo s web stranice http://2009-2012.littleone.ru. Dok prikupljam svoje iskustvo, podijelit ću ga na web mjestu.

U međuvremenu - lijekovi u Egiptu:

1). OTRIVIN ima kapi i prskanje u nos, od obične prehlade, analoga našeg Nazivina. Učinkovito, provjereno me)))
2). ACTIOL je analog od naše Vishnevsky masti
3). C-RETARD lijek za teške prehlade u kapsulama, za odrasle. Vrlo djelotvoran, provjerio sam. Uvijek ga donosim u velikom broju)))
4).123 antipiretski, analgetski sirup za odrasle, također uklanja simptome prehlade tijekom 3 dana. Dobra stvar
5). DAYNIGHT je također sirup za temperaturu i bol za odrasle. Nisam ga sam pokušao.
6). PANADOL antipiretik tablete za odrasle, tu je za djecu. U redu.
7). GEVAMOL antipiretski sirup za odrasle. Nisam ga sam pokušao.
8). LARYPRO Lozenke od upale grla. Vrlo učinkovita stvar, uvijek uzmi puno))) Za odrasle i djecu preko 7 godina. A cijena su samo smiješni, samo 5 funti (15 rubalja)
9). SMECTA je analog našeg Smecta (s probavom na želudac) Dobro. 9 funti (45 rubalja)
10).DO-SPA
BASKOPAN 6 funti
NU-SPASM 2 funte, najjeftiniji. Oni pomažu dobro. Sam provjereno)))
STOPSPASM
Ovi lijekovi su svi analozi našeg Noshpa. Osobno, kupujem prvi s popisa, košta 6 funti (20 rubalja)
11). BETADINE jodna otopina je dezinficijent bez alkohola, izvrsno za djecu, jer uopće ne izgara. Uvijek ga kupim)))
12). EXEDRIN supersky tablete iz glavobolje, analogni našeg Citramona, samo su mnogo učinkovitije. Kontroliraju mi, oni jako pomažu.
13). LACTEOL FORT kapsule, normaliziraju crijevnu mikroflora nakon antibiotika. Analogni naš Linex i Lactobacterin. Možete uzeti i odrasle i djecu. Uvijek ga uzimam. U redu.
14). V2 PLUS vitamini s korijenom ginsenga. Jesu li samo petnaest funti. Kupujem, kao ništa)))
15). CEVAMOL je šumeći aspirin, poput našeg. Provjereno. Temperatura se dobro smanjuje i trajno.
16). ANTINAL iz proljeva, povraćanja, bolova u trbuhu, crijevnih antiseptika. Vrlo dobar dio. Možete i djecu i odrasle. Pomaže kod trovanja i gastroenteritisa. Kupio sam, pomaže)))
17). CALAMIL losion s bijelom glinom i mentolom za one koji su izgorjeli. NEOGRANIČNA CJELINA U EGIPATU. Uvijek sam ga kupio kad sam došao tamo))) 15 minuta sam mrljao na izgorenim mjestima, a zatim sam ga isprao vodom, crvenilo i bol odmah su otišli))) SVI SAVJET. I djeca i odrasli. Vrijedi 3 kilograma.
BEPANTEN je također od opeklina, masti.
PANTENOL i to! mast
18). Kapsule GINSANA s korijenom ginsenga za odrasle. Povećajte imunitet, oslobodite umor. Također ih kupujem, dobra stvar)))
19). BRUFEN Syrup antipiretik za djecu. Analog našeg nurofena. Vrlo dobro))) Provjereno.
MEGAFEN i ovo je isto)))
20). ACHICLOVIR mast iz herpesa, analoga našeg Acyclovir, je samo 100 puta učinkovita, testirana.
21). LACTIOL je analogni našeg Hilak-Forte.
22). VVS sprej od boli u grlu, analogni našeg Hexoral. Pa pomaže, provjerite.
23). GUAVA SYROP
KOFFEX
BRONCHIKUM
Kašalj sirupa za odrasle, nije pokušala. Ovaj put želim kupiti)))
24). OROFAR Prehrana od upale grla
25). PARACETAMOL je analog našeg Paracetamola u tabletama.
26). ASPIRINE-C je analog našeg Aspirin u tabletama.

Alkohol - kohaul
Alkohol alkohola
Jod-Betadin (na alkohol bez alkohola)
Vodikov peroksid - Maya kisik, vodikov peroksid
Mangan - permengenet (reći tako i ljekarnik će vas razumjeti), kalijev permanganat (samo u tekućem obliku)
Aktivirani ugljen - ugljen, Eukarbon (s senna), Acticarb
Ali-spa - Do-spa, Buscopan
Lactobacterin-Lacteol forte
bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte
Hilak-Fort - Laktilo
Vishnevsky mast - Aktiol (tar ulje)

Povećani imunitet:
Imunološki (Echinacea sirup),
MULON - ekstrakt echinacea - kapi, sirup
IMMULANT-Echinacea + satin nigella ulje (crni sjemenki)
IMMUNOVITA
C-Retard je vitamin s
Mr.TUMEE je vitaminski i mineralni kompleks za djecu!
Materna-vitamini

antihistaminici:
Fenistil, Calamyl losion, Claritin itd.

Bradoral - iz grla (tablete za resorpciju)
Za grlo-lizalice Strepsils
Za grlo-Larypro
Za BBC Throat Spray (kao Hexoral)
Tantum verde - analgetik za usta i grlo, idu i kao za ispiranje i kao pilula.

Telfast, selilitin - od alergija

Mirna koža - krema za kožu od grebanja, znojenja, ugriza

Nizoral je antifungalno sredstvo.

Za vene - unutar Diozirani C, vanjski - trombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoid Cream, Venoruton gel

Dupin (supozitorije) - dječja antipiretična svijeća

CEVAMOL šumeći aspirin

Congestal - od svih simptoma prehlade koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

123 - svih prehladnih simptoma koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

DAYNIGHT tableta od svih prehladnih simptoma koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

CONTA-FLU-tablete iz prehlada bez paracetamola

Adol extra - anestetik

CEFZIL-Cefprozil (dječji antibiotik u bočnom prahu) analogan je Ciproletu

Rovamycine - antibiotici za tešku anginu

Augmentin je antibiotik koji sadrži amoksicilin (liječnik propisuje faringitis)

Flucamox-ANTIBIOTIC-Svaka kapsula, 500 mg sadrži:
Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithrone (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (u pakovanju od 3 tablete) za 500 mg.

Septrin - antibiotike, infekcije dišnog trakta, urogenitalne infekcije, gastrointestinalne infekcije.

Iz kašlja:
Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.
SELGON-iz pilule za kašalj
TUSSAPINE - iz pilule za kašalj

Spasmo - amrase - u slučaju trzaja želuca, nadutost
od proljeva:
Sekem Anti Diarrea bilja
Diax 200mg.
Nifuroxazid 200 mg

ANTINAL iz proljeva, povraćanja, bolova u trbuhu, crijevnih antiseptika
Eukarbon - aktivni ugljen s sijena i mentolom
Vesceralgin (sirup) - od boli u želucu
Raney (resorpcijske tablete) - za žgaravicu
Fawar (trenutak praha) - od trzaja, žgaravice i težine u želucu
Ranitidin - od želučanih grčeva (s jakom boli, čireva)
Smecta - iz trbuha
Entocid - od uznemirenog trbuha (popravljanje)
Sekem interstinal bilje - od konstipacije

no-migren, metrogil-iz pilule glavobolje vrlo dobro
"Ketofen" - od glavobolje

Lustral (SERTRALINE) antidepresiv protiv stresa

DORMIVAL je kapsula-umirujući, hipnotički vegetativni valerijan s hmeljom

Gynera je kontraceptiv, ruski analog Femoden.
DIFLUCAN - od gutljaja

123 Tablete Egipat kako se poduzeti

Kupi lijekove u Egiptu - 2

DABUR MISWAK 6.32 zubna pasta

DABUR MISWAK 3,30 pasta za zube

OMEGA-3 PLUS 14,50 vitamina

BRONCHOPHANE 3.50 sirup kašlja

EXCEDRIN 9,00 tableta za glavobolju

NOĆI I DAN 2,50 antipiretik

Sadržaj:

VITAMAX PLUS 30,00 vitamina

STOPAIN 2.25 je važno, ovdje je cijena za pola ambalaže Cijeli troškovi 4.50. Iz glavobolje i bolova u mišićima.

DOLPHIN 25 MG 3.00 antipiretična svijeća za djecu

DOLPHIN 12,5 MG 2,50 antipiretskih svijeća za djecu

PANTOGAR 54,00 Vitamini za kosu

ZYRTEC 10,00 kapi od alergija

ALLERGEX 2,50 mast za alergije itd.

PANTENOL 20 gr. 6,00 moisturizing mlaznica

ALGESAL SUPERACTIVE 10,00 pomast od modrica

LARYPRO 9,00 tableta od grlobolja 20 tableta

C-RETARD 500 MG 7,00 Vitamin C

ANTINAL 10.00 iz proljeva, povraćanja, bolova u trbuhu, crijevnih antiseptika

JEDAN TREĆA TREĆA 6,00 za prehladu

otrivin beba - 2,75

algesal 40 g - 10

dabur amla kosa - 22

amla - 300 ml ulja za kosu,

otrivin kapi i prskanje bronhofni iz kašlja prikladnih za djecu, algesal iz modrice artroza mast

Spazmo peralgine - od bolova u trbuhu - jedna traka od 4 funte

Spazmo caneolase - od akumulacije plinova - 4 funti

Sinalax - od zatvora - 2 funti

streptoken + entocid ili antinalni - od bolova u trbuhu s posljedicama proljeva + dezinfekcije - 6 - 8 kg

bronhofin - kašalj kašljanja (u tekućem obliku) - 6 lbs

tusiphan - od kašlja (u tekućem obliku) - 4lbs

curosief 500 + bradoral - od grlobolje (upale grla) - antibiotik (uzeti) + zadržati u ustima - 16 lbs

dermazin + fuciden - od opeklina, istodobno koristi 2 kreme, pomaže vratiti kožu + antibiotik krema - do 30 funti

zaustaviti bol - od glavobolje - 4 funti

dramenex - od mučnine, bolesti kretanja - do 5 funti

corasore - od niskog tlaka

jezgra 2,5 - od visokog tlaka

congestal - za prehlade

klarinaze - od alergije do promjene vremena (curenje nosa, konstantno kihanje)

cafamol extra - za prehlade i temperature

kenakomp + pantinol - od uboda insekata, antialergijskog krema + pomlađivača kože

hemoclar + alpzetin - od modrica i natečenog (uklanja oticanje), krema (pomaže van) + pomaže iznutra

alergijski ili analni - od alergija (stanje spavanja nakon uzimanja)

alergex caffien - od alergija, ali ne pridonosi pospanosti

fortcortien + avile injekcija - od teških alergija (injekcija)

Claritin za 23,80 20 tableta od 10 mg svaki.

Ocumel - kapi za oči - 2,5 funti.

Lustal je antidepresiv, 80 kilograma

Spasmocure 20 tab - analogni No-shpy, 8 funti.

Zymogen forte - analog Mezima, 20 tab., 4,5 funti;

Lacteol forte - analogni linex, 12 kapsula 10 funti;

Baraka - dodatak prehrani s crnim uljem, 24 kapsula, 5 funti.

Motilium 40 tab., 22 funti;

Flumox 500 mg je antibiotik, naš je analog Flemoxin, 16 kapa., 18 kg;

Xithrone 500 mg. - antibiotik, analogni summed - 3 tab, 18 kg;

Guava - sirup kašlja, 8 funti;

nexium - analog omeprazola i omeza, s ulcerima i gastritisom - 20 mg. 98 funti

G. Tumi-dječji mast za žvakanje 60 komada, 89 funti

Mast Sulfax - analogni naš Chondroxide, 120 grama, 38 funti

Disflatil je analogni našeg Espumizana, 30 žvakaća. tablete, 8,25 funti.

Mobic 15 mg je analogni od Movalis, 10 tableta 23 funti.

Epicogel, Analog Almagel - 4 funti.

Flumox, 18 funti-analog flemoksina (amoksiklava)

LARYPRO (antiseptik) lizalice od upaljenog grla. 9 funti

Tantum verde - tab. i rješenje je 3φ.

Congestal- ili123 - pseudoefedrin (od obične hladnoće i gužve 6f)

ACHICLOVIR 5% 4 f ZOVIRAX vrhnje 12 f Novirus tab.- od herpesa

Fenistil-6f, Zyrtec1% kapi 10f. Tablica 22f od alergija. sirup 11f

alergex caffien - od alergija, ne pridonosi pospanom učinku 3f

KENACOMB CREAM 30GR - krema od alergije s nistatinom. 12f

ANTINAL ili (Ambatrol, Bacifurane, streptokenski entocid) - enterof.

LACTEOL FORT u kapsulama kao Linex (Lactobacterin) 20f

SMECTA 9 funti

Kapa GINSANA. s korijenom ginseng. Exp. Povećajte imunitet.10f

Pantogar Pantogar (naš Panto-Travel) vitamini za rast kose 54f

Om EGA 3+ vitamini 14,5f

V-2 plus-7f (multivitamini s ginseng ekstraktom)

IMMULANT- Echinacea + satin nigella ulje (crni sjemenki) 15f, baby sirup 13f

Mr.TUMEE je izvrstan vitamin i mineralni kompleks za djecu!

Materna Vitamini

Vitamin - vitamin E 10f Neuroyon-vitamin B

Miswak Miswak - pasta za zube 50gr 7f ili 25g 3,5f

DABUR DePerdent izbjeljivanje zubnog psa 21f -50gr

Hepatic Forte 30 kapsula 18 funti Essentiale Forte.

Eukarbon (uz dodatak sen) ili Acticarb-aktiviran. ugljen

Nasonex sprej 0,05% Nasonex 40f

Sekem interstinal bilje (ili sinalax) - od konstipacije

Akneroksid 5% 20gr. 2,25f krema od anke

Aknemicin 2% krema acneemicina, analog Zinerita -3f

Azaderm (Azelaic Acid 20%) krema, od anke -18f

DORMIVAL kapa. - umirujuće, tablete za spavanje, prodavača. s hmeljom

Bendax - od sirupa za crve za djecu 5f

Vermizole sa crvima za odrasle. 3,24f

Dramenex DRAMINA Druminex (dramina) 3f od bolesti kretanja

Betadin - jod, betadin (na bezalkoholnoj osnovi) 14,75f

Napizol (Omeprazol) - od želuca želuca 23f

Lactocal kalcij (dobro probavljiv kalcij) s vitaminom D3, košta 30 kilograma za 30 sati

Kalcij D3F (kalcij D3 lokalni pro-in) 12f

lijekovi lokalne proizvodnje za snižavanje šećera u krvi - Glime, Glukovans, Novonorm. 4-5 puta jeftiniji od našeg.

Vatica je maska ​​za kosu u zelenoj posudi. Potrebno je razmazati ispiranu kosu i držati 10 minuta, a zatim isprati.

Napizol 20 mg je omeprazol. 30 kg za 12 kapsula.

Crestor 111 f, za dozu od 14 tabova u dozi od 20

akneroksid 5 cel. Kao da imamo bazu. 2, 25 kg

jod - jod, betadin (na alkohol bez alkohola)

vodikov peroksid - maya oksihidroin, vodikov peroksid

permanganata (recimo tako i ljekarnik će vas razumjeti), kalij permanganat (samo u tekućem obliku)

aktivni ugljen - ugljen, Eukarbon (uz dodatak Senna), Acticarb

Valerianka - Dormival (valerian + hmelj), kapsule

Ali-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mast - Aktiol (tar ulje)

Imunološki (Echinacea sirup),

MULON - ekstrakt echinacea - kapi, sirup

IMMULANT-Echinacea + satin nigella ulje (crni sjemenki)

Ricinusovo ulje - ricinusovo ulje, zate harua

Riblje ulje - Cod jetreno ulje, Clo Seas, Forte Seas, Halorange plus, Sretne more, Hypol, Rimcod, Silver Seas, Ultranyl

kamforno ulje - Canforno ulje, zate kafur

kamilice - kamomil, babunish (za težinu u trgovinama začina, u ljekarnama i trgovinama - čajevi u vrećicama)

asortiman medicinskih zbirki Sekem i Isis, prodaju se u ljekarnama, supermarketima

Mnogo različitih stvari, primjerice, Daynight, Gevamol, Catafast, Panadol, Conta flu, 123.

Fenistil, Calamyl losion, Claritin itd.

Za grlo-lizalice Strepsils

Za BBC Throat Spray (kao Hexoral)

Tantum verde - analgetik za usta i grlo, idu i kao za ispiranje i kao pilula.

Gel "ubod insekata" od kukaca

CETAL-dječji antipiretik koji sadrži paracetamol. u vrijednosti od 2 funti po mom mišljenju. to je analogija ruskog Panadola (dijete)

CEVAMOL je šumeći aspirin, poput našeg. Temperatura se dobro smanjuje i trajno

Congestal - od svih simptoma prehlade koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

123 - svih prehladnih simptoma koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

DAYNIGHT tableta od svih prehladnih simptoma koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

CONTA-FLU-tablete iz prehlada bez paracetamola

Adol extra - anestetik

CEFZIL-Cefprozil (dječji antibiotik u bočnom prahu) analogan je Ciproletu

Rovamycine - antibiotici za tešku anginu

Augmentin je antibiotik koji sadrži amoksicilin (liječnik propisuje faringitis)

Flucamox-ANTIBIOTIC-Svaka kapsula, 500 mg sadrži:

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithrone (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (u pakovanju od 3 tablete) za 500 mg.

Septrin - antibiotike, infekcije dišnog trakta, urogenitalne infekcije, gastrointestinalne infekcije.

Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.

SELGON-iz pilule za kašalj

TUSSAPINE - iz pilule za kašalj

Sekem Anti Diarrea bilje - za proljev

Diax 200mg. Nifuroxazide 200 mg - od proljeva

ANTINAL iz proljeva, povraćanja, bolova u trbuhu, crijevnih antiseptika

Eukarbon - aktivni ugljen s sijena i mentolom

Vesceralgin (sirup) - od boli u želucu

Raney (resorpcijske tablete) - za žgaravicu

Fawar (trenutak praha) - od trzaja, žgaravice i težine u želucu

Ranitidin - od želučanih grčeva (s jakom boli, čireva)

Smecta - iz trbuha

Sekem Anti Diarrea bilje - za proljev

Entocid - od uznemirenog trbuha (popravljanje)

Tema: Lijekovi u Egiptu slični ruskom

Alati za temu

Lijekovi u Egiptu slični su ruskom

Pretraživanje ovdje i na Internetu dala je mnogo korisnih informacija.

To je ono što imam, koje sam ja uzeo

Gel - kako bi zubi izblijedjeli bezbolno

Dječji vitaminski sirup. Vitamini skupine B

Samo treba znati da se ne može koristiti više od 5 dana i samo 3 puta dnevno maksimalno, jer postoji svibanj biti oticanje nosa i grla (bio sam horor-Hvala Bogu da su egipatski medicina-TICANASE!) Djeca:

123 za odrasle-Tablete. Antipiretik, također uklanja simptome katarhije vrlo brzo, ali najvažnije. Sadrži psevdoeffedrin-jedan ruski (samo) u Rusiji zapreschen.Tak ovdje-uklanja začepljenje nosa i nos disanje i nema bale! Kao naš Coldrex samo mnogo učinkovitije

Kapice za premazivanje (pripravak ibuprofen 300 mg, pseudoefedrin 45 mg) - od obične prehlade, analgetika, protuupalnog

CONTA-FLU - od hladnoće bez antipiretičke komponente

Bradoral - iz grla (tablete za resorpciju)

Congestal - od hladnoće, poput 123

TUSSAPINE - iz pilule za kašalj

Larypro - iz grla (tablete za resorpciju)

HIBIOTIC-antibiotik Sastav: amoksicilin 875 mg

MICOSIN-tablete od kašlja (kao naš ambroheksal)

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

DORMIVAL-smirujući, hipnotički vegetativni valerijan s hmeljom

Xithrone (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (u pakiranju od 3 tablete) za 500 mg

TICANASE (flutikazon) -sprey od začepljenje nosa, alergije, ublažava nosa! On razlikuje od Otrivin, Nazivin, Vibrocil

CLENIL (belkometazon) - Za astmatičare, od napada zagušenja

Super gel - tako da zubi izbacuju bezbolno

Jod-Betadin (na alkohol bez alkohola)

vodikov peroksid - maya oksihidroin, vodikov peroksid

permanganata (recimo tako i ljekarnik će vas razumjeti), kalij permanganat (samo u tekućem obliku)

aktivni ugljen - ugljen, Eukarbon (uz dodatak Senna), Acticarb

Ali-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mast - Aktiol (tar ulje)

Imunološki (Echinacea sirup),

MULON - ekstrakt echinacea - kapi, sirup

IMMULANT-Echinacea + satin nigella ulje (crni sjemenki)

C-Retard je vitamin s

Mr.TUMEE je vitaminski i mineralni kompleks za djecu!

Fenistil, Calamyl losion, Claritin itd.

Bradoral - iz grla (tablete za resorpciju)

Za grlo-lizalice Strepsils

Za BBC Throat Spray (kao Hexoral)

Tantum verde - analgetik za usta i grlo, idu i kao za ispiranje i kao pilula.

Nizoral je antifungalno sredstvo.

Dupin (supozitorije) - dječja antipiretična svijeća

123 - svih prehladnih simptoma koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

Adol extra - anestetik

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.

SELGON-iz pilule za kašalj

TUSSAPINE - iz pilule za kašalj

Spasmo - amrase - u slučaju trzaja želuca, nadutost

Sekem Anti Diarrea bilja

Nifuroxazid 200 mg

ANTINAL iz proljeva, povraćanja, bolova u trbuhu, crijevnih antiseptika

Eukarbon - aktivni ugljen s sijena i mentolom

Vesceralgin (sirup) - od boli u želucu

Raney (resorpcijske tablete) - za žgaravicu

Fawar (trenutak praha) - od trzaja, žgaravice i težine u želucu

Ranitidin - od želučanih grčeva (s jakom boli, čireva)

Smecta - iz trbuha

Entocid - od uznemirenog trbuha (popravljanje)

Sekem interstinal bilje - od konstipacije

no-migren, metrogil-iz pilule glavobolje vrlo dobro

Nedavni unosi

  • Elena za snimanje Online web kamera u Hurghadi
  • Alt za snimanje web kamere u Hurghadi
  • Elena za snimanje Online web kamera u Hurghadi
  • Kako odabrati apartman u Hurghadi
  • Alt na ulazu Kako odabrati apartman u Hurghadi
  • Ljubav prema zapisu Gdje je ukusno jesti u Hurghadi? (Drugi dio)
  • Alex na snimci Gdje jesti ukusnu hranu u Hurghadi? (Drugi dio)

Malo više plagiranja... samo želim više informacija da budem pri ruci. Njezino iskustvo u korištenju lijekova u Egiptu, zapravo, ne (krema za masažu ne broji), stoga koristim tuđe iskustvo s web stranice http: //.littleone.ru. Dok prikupljam svoje iskustvo, podijelit ću ga na web mjestu.

U međuvremenu - lijekovi u Egiptu:

1). OTRIVIN ima kapi i prskanje u nos, od obične prehlade, analoga našeg Nazivina. Učinkovito, provjereno me)))

2). ACTIOL je analog od naše Vishnevsky masti

3). C-RETARD lijek za teške prehlade u kapsulama, za odrasle. Vrlo djelotvoran, provjerio sam. Uvijek ga donosim u velikom broju)))

4).123 antipiretski, analgetski sirup za odrasle, također uklanja simptome prehlade tijekom 3 dana. Dobra stvar

6). PANADOL antipiretik tablete za odrasle, tu je za djecu. U redu.

7). GEVAMOL antipiretski sirup za odrasle. Nisam ga sam pokušao.

8). LARYPRO Lozenke od upale grla. Vrlo učinkovita stvar, uvijek uzmi puno))) Za odrasle i djecu preko 7 godina. A cijena su samo smiješni, samo 5 funti (15 rubalja)

9). SMECTA je analog našeg Smecta (s probavom na želudac) Dobro. 9 funti (45 rubalja)

BASKOPAN 6 funti

NU-SPASM 2 funte, najjeftiniji. Oni pomažu dobro. Sam provjereno)))

Ovi lijekovi su svi analozi našeg Noshpa. Osobno, kupujem prvi s popisa, košta 6 funti (20 rubalja)

11). BETADINE jodna otopina je dezinficijent bez alkohola, izvrsno za djecu, jer uopće ne izgara. Uvijek ga kupim)))

12). EXEDRIN supersky tablete iz glavobolje, analogni našeg Citramona, samo su mnogo učinkovitije. Kontroliraju mi, oni jako pomažu.

13). LACTEOL FORT kapsule, normaliziraju crijevnu mikroflora nakon antibiotika. Analogni naš Linex i Lactobacterin. Možete uzeti i odrasle i djecu. Uvijek ga uzimam. U redu.

14). V2 PLUS vitamini s korijenom ginsenga. Jesu li samo petnaest funti. Kupujem, kao ništa)))

15). CEVAMOL je šumeći aspirin, poput našeg. Provjereno. Temperatura se dobro smanjuje i trajno.

16). ANTINAL iz proljeva, povraćanja, bolova u trbuhu, crijevnih antiseptika. Vrlo dobar dio. Možete i djecu i odrasle. Pomaže kod trovanja i gastroenteritisa. Kupio sam, pomaže)))

17). CALAMIL losion s bijelom glinom i mentolom za one koji su izgorjeli. NEOGRANIČNA CJELINA U EGIPATU. Uvijek sam ga kupio kad sam došao tamo))) 15 minuta sam mrljao na izgorenim mjestima, a zatim sam ga isprao vodom, crvenilo i bol odmah su otišli))) SVI SAVJET. I djeca i odrasli. Vrijedi 3 kilograma.

BEPANTEN je također od opeklina, masti.

PANTENOL i to! mast

18). Kapsule GINSANA s korijenom ginsenga za odrasle. Povećajte imunitet, oslobodite umor. Također ih kupujem, dobra stvar)))

19). BRUFEN Syrup antipiretik za djecu. Analog našeg nurofena. Vrlo dobro))) Provjereno.

MEGAFEN i ovo je isto)))

20). ACHICLOVIR mast iz herpesa, analoga našeg Acyclovir, je samo 100 puta učinkovita, testirana.

21). LACTIOL je analogni našeg Hilak-Forte.

22). VVS sprej od boli u grlu, analogni našeg Hexoral. Pa pomaže, provjerite.

Kašalj sirupa za odrasle, nije pokušala. Ovaj put želim kupiti)))

24). OROFAR Prehrana od upale grla

25). PARACETAMOL je analog našeg Paracetamola u tabletama.

26). ASPIRINE-C je analog našeg Aspirin u tabletama.

Jod-Betadin (na alkohol bez alkohola)

Vodikov peroksid - Maya kisik, vodikov peroksid

Mangan - permengenet (reći tako i ljekarnik će vas razumjeti), kalijev permanganat (samo u tekućem obliku)

Aktivirani ugljen - ugljen, Eukarbon (s senna), Acticarb

Ali-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mast - Aktiol (tar ulje)

Imunološki (Echinacea sirup),

MULON - ekstrakt echinacea - kapi, sirup

IMMULANT-Echinacea + satin nigella ulje (crni sjemenki)

C-Retard je vitamin s

Mr.TUMEE je vitaminski i mineralni kompleks za djecu!

Fenistil, Calamyl losion, Claritin itd.

Bradoral - iz grla (tablete za resorpciju)

Za grlo-lizalice Strepsils

Za BBC Throat Spray (kao Hexoral)

Tantum verde - analgetik za usta i grlo, idu i kao za ispiranje i kao pilula.

Telfast, selilitin - od alergija

Mirna koža - krema za kožu od grebanja, znojenja, ugriza

Nizoral je antifungalno sredstvo.

Za vene - unutar Diozirani C, vanjski - trombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoid Cream, Venoruton gel

Dupin (supozitorije) - dječja antipiretična svijeća

CEVAMOL šumeći aspirin

Congestal - od svih simptoma prehlade koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

123 - svih prehladnih simptoma koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

DAYNIGHT tableta od svih prehladnih simptoma koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

CONTA-FLU-tablete iz prehlada bez paracetamola

Adol extra - anestetik

CEFZIL-Cefprozil (dječji antibiotik u bočnom prahu) analogan je Ciproletu

Rovamycine - antibiotici za tešku anginu

Augmentin je antibiotik koji sadrži amoksicilin (liječnik propisuje faringitis)

Flucamox-ANTIBIOTIC-Svaka kapsula, 500 mg sadrži:

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithrone (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (u pakovanju od 3 tablete) za 500 mg.

Septrin - antibiotike, infekcije dišnog trakta, urogenitalne infekcije, gastrointestinalne infekcije.

Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.

SELGON-iz pilule za kašalj

TUSSAPINE - iz pilule za kašalj

Spasmo - amrase - u slučaju trzaja želuca, nadutost

Sekem Anti Diarrea bilja

Nifuroxazid 200 mg

ANTINAL iz proljeva, povraćanja, bolova u trbuhu, crijevnih antiseptika

Eukarbon - aktivni ugljen s sijena i mentolom

Vesceralgin (sirup) - od boli u želucu

Raney (resorpcijske tablete) - za žgaravicu

Fawar (trenutak praha) - od trzaja, žgaravice i težine u želucu

Ranitidin - od želučanih grčeva (s jakom boli, čireva)

Smecta - iz trbuha

Entocid - od uznemirenog trbuha (popravljanje)

Sekem interstinal bilje - od konstipacije

no-migren, metrogil-iz pilule glavobolje vrlo dobro

"Ketofen" - od glavobolje

Lustral (SERTRALINE) antidepresiv protiv stresa

DORMIVAL je kapsula-umirujući, hipnotički vegetativni valerijan s hmeljom

Gynera je kontraceptiv, ruski analog Femoden.

ljepota

Eva.ru

putovnica

usluge

Sekcije

O projektu

Svi materijali na ovoj stranici zaštićeni su autorskim pravima i prava u svezi, a ne smije se reproducirati ili koristiti na bilo koji način bez pismenog dopuštenja vlasnika autorskih prava, stavljanjem aktivni link na glavnoj stranici portala Eva.Ru (www.eva.ru) pored s korištenim materijalima.

Za sadržaj promotivnih materijala, urednički tim nije odgovoran. Certifikat o registraciji masovnih medija El № FSot 22. svibnja 2009 v.3.4.184

Društvene mreže

Kontaktirajte nas

Oporavak zaporke
Nova registracija korisnika

Recite mi o lijekovima Egipat

Lijekovi ovdje navode popis, kopirajte

OTUVI od hladnoće

CEVAMOL šumeći aspirin

Bradoral iz grla

balkis ispada iz hladnoće

bisolvon Od kašlja

mucophyllin kašalj sirup

* Omega 3 + * vitamini, možete uzeti još nešto

algesal 40 g izvana s sindromom boli s a. mišićno-koštani sustav

Tantum verde iz upaljenog grla

MUCOSOL sirup za kašljanje

HVALA ZA OVO!

Našao sam ga, ne mogu jamčiti cijene.

Problemi s trbuščićem:

Antinal (1 kapsula 3 puta dnevno) - 5LE

Streptafenikol (1 kapsula 3 puta dnevno) -LE

Dexim (po prvi put 2 tablete, zatim 1 tableta 4 puta dnevno) - oko 15 LE

noć Dan (izvrstan alat koji mora biti nošen noću (žuta) i tijekom dana (bijela boja) - oko 5 LE.

123 Jedan Dva Tri (curenje nosa, glavobolja, groznica) - 6 LE

Voltaren (gel) - 24 LE

Visine - 12 LE (egipatska proizvodnja), 24 LE (uvezena)

Prisoline - 12 LE (egipatski), 20 LE (uvezeno)

Betaderm (vrhnje) - oko 10 LE

Aloe Vera Pantenol (losion, gel) - 28 LE (egipatski), 50 LE (uvezen).

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Jod-Betadin (na alkohol bez alkohola)

vodikov peroksid - maya oksihidroin, vodikov peroksid

permanganata (recimo tako i ljekarnik će vas razumjeti), kalij permanganat (samo u tekućem obliku)

aktivni ugljen - ugljen, Eukarbon (uz dodatak Senna), Acticarb

Ali-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mast - Aktiol (tar ulje)

Imunološki (Echinacea sirup),

MULON - ekstrakt echinacea - kapi, sirup

IMMULANT-Echinacea + satin nigella ulje (crni sjemenki)

C-Retard je vitamin s

Mr.TUMEE je vitaminski i mineralni kompleks za djecu!

Fenistil, Calamyl losion, Claritin itd.

Za grlo-lizalice Strepsils

Za BBC Throat Spray (kao Hexoral)

Tantum verde - analgetik za usta i grlo, idu i kao za ispiranje i kao pilula.

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.

SELGON-iz pilule za kašalj

TUSSAPINE - iz pilule za kašalj

Sekem Anti Diarrea bilja

Nifuroxazid 200 mg

Eukarbon - aktivni ugljen s sijena i mentolom

Vesceralgin (sirup) - od boli u želucu

Raney (resorpcijske tablete) - za žgaravicu

Fawar (trenutak praha) - od trzaja, žgaravice i težine u želucu

Ranitidin - od želučanih grčeva (s jakom boli, čireva)

Smecta - iz trbuha

Entocid - od uznemirenog trbuha (popravljanje)

Sekem interstinal bilje - od konstipacije

"Ketofen" - od glavobolje

Posljednji urednik

Wow! Hvala još jednom.

1). OTRIVIN ima kapi i prskanje u nos, od obične prehlade, analoga našeg Nazivina.

2). ACTIOL je analog od naše Vishnevsky masti

3). C-RETARD lijek za teške prehlade u kapsulama, za odrasle.

4).123 antipiretski, analgetski sirup za odrasle, također uklanja simptome prehlade tijekom 3 dana.

5). DAYNIGHT je također sirup za temperaturu i bol za odrasle.

6). PANADOL antipiretik tablete za odrasle, tu je za djecu.

7). GEVAMOL antipiretski sirup za odrasle.

8). LARYPRO Lozenke od upale grla. Vrlo učinkovita stvar, uvijek uzmi puno))) Za odrasle i djecu preko 7 godina. A cijena su samo smiješni, samo 5 funti (15 rubalja)

9). SMECTA je analog našeg Smecta (s probavom na želudac) Dobro. 9 funti (45 rubalja)

BASKOPAN 6 funti

NU-SPASM 2 funte, najjeftiniji. Oni pomažu dobro. STOPSPASM

Ovi lijekovi su svi analozi našeg Noshpa.

11). BETADINE jodna otopina je dezinficijent bez alkohola, izvrsno za djecu, jer uopće ne izgara.

12). EXEDRIN supersky tablete iz glavobolje, analogni našeg Citramona, samo su mnogo učinkovitije.

13). LACTEOL FORT kapsule, normaliziraju crijevnu mikroflora nakon antibiotika. Analogni naš Linex i Lactobacterin. Možete uzeti i odrasle i djecu.

14). V2 PLUS vitamini s korijenom ginsenga. Jesu li samo petnaest funti.

15). CEVAMOL je šumeći aspirin, poput našeg. Provjereno. Temperatura se dobro smanjuje i trajno.

16). ANTINAL iz proljeva, povraćanja, bolova u trbuhu, crijevnih antiseptika. Vrlo dobar dio. Možete i djecu i odrasle. Pomaže kod trovanja i gastroenteritisa.

17). CALAMIL losion s bijelom glinom i mentolom za one koji su izgorjeli. NEOGRANIČNA CJELINA U EGIPATU. Raspršila sam 15 minuta i isprana vodom, crvenilo i bol odmah su otišli))) SVI SAVJET. I djeca i odrasli. Vrijedi 3 kilograma.

FORUM LJUBAVA EGIPAT-HURGADA FORUMA

Sva vremena su UTC

PRVA POMOĆ.

Registrirano: 20. svibnja 2011., 14:58

kažu da je kvaliteta egipatskih lijekova izvrsna. oni nisu krivotvoreni i pažljivo nadziru kvalitetu proizvedenih proizvoda

Ako volim, onda mogu gurnuti planine. i ako ne volite - vrat!

Registrirano: 20. svibnja 2011., 14:58

Bint. Sterilne maramice.

Iz grla su ataetrin i inhalipt

Od bolova u leđima

Od opeklina do panthenola

citramon ili alcazelcere

dodajte svoje popise

Ako volim, onda mogu gurnuti planine. i ako ne volite - vrat!

Registrirano: 22. svibnja 2011., 16:29

natalia »ned tra 28, 13 sati

Adol extra - anestetik

Augmentin je antibiotik koji sadrži amoksicilin (liječnik propisuje faringitis)

Nizoral - antifungalna agentna, u Rusiji, također je, ali puno skuplji.

Tantum verde - analgetik za usta i grlo, idu i kao za ispiranje i kao pilula.

Spasmo - amrase - u slučaju trzaja želuca, nadutost

Septrin - antibiotike, infekcije dišnog trakta, urogenitalne infekcije, gastrointestinalne infekcije.

Claritine - protiv alergija

Gynera je kontraceptiv, ruski analog Femoden.

Mr.TUMEE je izvrstan vitamin i mineralni kompleks za djecu! kupio u Egiptu kad su se vratili kući u Rusiju, mislim da su u mnogočemu zbog njih savršeno prenijeli aklimatizaciju. Općenito, želim reći da su u Egiptu izvrsni lijekovi i cijene nekoliko puta niži nego u Rusiji.

Također je zapamćena antiepirska groznica cetala i djece koja sadrže paracetamol. u vrijednosti od 2 funti po mom mišljenju. to je analogija ruskog panadola (djeteta)

Entocid - od uznemirenog trbuha (popravljanje)

Bradoral - iz grla (tablete za resorpciju)

Eukarbon - aktivni ugljen s sijena i mentolom

Telfast, Claritin (sirup) - od alergija

Raney (resorpcijske tablete) - za žgaravicu

Fawar (trenutak praha) - od trzaja, žgaravice i težine u želucu

Ranitidin - od želučanih grčeva (s jakom boli, čireva)

Smecta - iz trbuha

Rovamycine - antibiotici za tešku anginu

Mirna koža - krema za kožu od grebanja, znojenja, ugriza

Vesceralgin (sirup) - od boli u želucu

Sekem interstinal bilje - od konstipacije

Sekem Anti Diarrea bilje - za proljev

gel "ubod insekata" iz bedbugs

za vene - unutar Dioze C, Vrtog - Trombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoid Cream, Venoruton gel

Jod je betadin.

"Ketofen" - od glavobolje

Dupin (supozitorije) - dječja antipiretična svijeća

C-Retard je vitamin s

Sekem Anti Diarrea bilje - za proljev

Pilule glavobolje su vrlo dobre no-migren, metrogil

Forum Tethys

Sva vremena su UTC

Trebam savjet o egipatskim tabletama.

Ja sam najbogatiji čovjek ne samo u Europi, nego iu svijetu. Sakupljam emocije. (Vladimir Putin)

Obnova, na safari samo 10 dana preostalo!

Instruktor Explorer 2 SNSI

N.Trimix instruktor IANTD

Ja sam najbogatiji čovjek ne samo u Europi, nego iu svijetu. Sakupljam emocije. (Vladimir Putin)

najtipičnijih zadnjih 2 mjeseca - enterovirus, u školskim St. Petersburgima obolijevaju se paketi, čak i u tisku koje pišu.

Budući da sam ja i žena i sestra kojoj su gosti na CLEARANCE bolesti imali simptome,

brz rast T do 38,5

stolica, ali bez bolova u trbuhu

Slabost je bila još jedan tjedan.

NDL Nitrox, AOWD PADI, OWD SSI, konv. plivač DOSAAF SSSR

Egipat - Lijekovi u Egiptu

Naravno, samozavaravanje je štetno, preporuča se posavjetovati se s liječnikom prije uzimanja lijeka kojeg ne znate.

Na zahtjev mojih turista, nisam bio potpuni popis onih koji možda trebaju lijek u Egiptu.

Osim toga, više nije tajna da sada, uz suvenire i druge kupnje koje turisti donose iz sunčanog Egipta, lijekovi sada zauzimaju daleko od zadnjeg (i ponekad čak i olovke) mjesta među svim "suvenirima" koje su donijeli iz odmarališta. U Egiptu, lijekovi su se dokazali kao lijekovi odlične kvalitete, osim toga, postoje mnoge strane farmaceutske biljke i sirovine najviše kvalitete. Pa, najmanju ulogu igra činjenica da su mnogi lokalni analozi jeftiniji od ukrajinskih.

KRATKI LIST

jod - jod, betadin (na alkohol bez alkohola)

vodikov peroksid - maya oksihidroin, vodikov peroksid

permanganata (recimo tako i ljekarnik će vas razumjeti), kalij permanganat (samo u tekućem obliku)

aktivni ugljen - ugljen, Eukarbon (uz dodatak Senna), Acticarb

Valerianka - D omyval (valerian + hmelj), kapsule

Lactobacterin - Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mast - Aktiol (tar ulje)

MULON - ekstrakt echinacea - kapi, sirup

Ricinusovo ulje - ricinusovo ulje, zate harua

Riblje ulje - Cod jetreno ulje, Clo Seas, Forte Seas, Halorange plus, Sretne more, Hypol, Rimcod, Silver Seas, Ultranyl

kamforno ulje - Canforno ulje, zate kafur

kamilice - kamomil, babunish (za težinu u trgovinama začina, u ljekarnama i trgovinama - čajevi u vrećicama)

asortiman medicinskih zbirki Sekem i Isis, prodaju se u ljekarnama, supermarketima

Puno različitih stvari, poput Dana noć, Gevamol, Catafast, Panadol, Conta flu, 123.

Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.

Lizalice Strepsils, Bradoral, Larypro, BBC sprej itd.

Fenistil, Calamyl losion, Claritin itd. d.

POPIS AUTENTIJE

Uzorkovanje egipatskih lijekova.

2) ACTIOL je analog od naše Vishnevsky masti

3) C-RETARD lijek za teške prehlade u kapsulama, za odrasle. Vrlo učinkovit.

4) 123 antipiretski, analgetski sirup za odrasle, također ublažava simptome prehlade tijekom 3 dana.

5) DAYNIGHT je također sirup za temperaturu i bol za odrasle.

6) PANADOL antipiretičke tablete za odrasle, djeca su. U redu.

7) GEVAMOL antipiretski sirup za odrasle.

LARYPRO Lozenke od upale grla. Vrlo učinkovita stvar. Za odrasle i djecu preko 7 godina. A cijena je upravo smiješna

9) SMECTA je dobar analog našeg Smecta (u slučaju kvara)

NU-SPASM je najjeftiniji. Oni pomažu dobro.

11) BETADINE Jodna otopina je dezinficijent bez alkohola, izvrsna za djecu, jer uopće ne izgara.

12) EXEDRIN supersky tablete protiv glavobolje, analogno našem Citramonu, samo mnogo učinkovitije.

13) LATTEOL FORT u kapsulama, normalizira crijevnu mikroflora nakon antibiotika. Analogni naš Linex i Lactobacterin. Možete uzeti i odrasle i djecu. U redu.

14) V2 PLUS vitamini s korijenom ginsenga. Jesu li samo peni 7 kilograma..

15) CEVAMOL šumeći aspirin. Temperatura se dobro smanjuje i trajno.

16) ANTINAL iz proljeva, povraćanja, bolova u trbuhu, crijevne antiseptike. Vrlo dobar dio. Možete i djecu i odrasle.

Pomaže kod trovanja i gastroenteritisa.

17) CALAMIL losion s bijelom glinom i mentolom za one koji su izgorjeli. NEOGRANIČNA CJELINA U EGIPATU. Smrskala sam ga na izgorenim područjima 15 minuta,

i zatim se isperu vodom, crvenilo i bol odmah odu. SVE SAVJET. I djeca i odrasli.

BEPANTEN je također od opeklina, masti.

18) Kapsule GINSANA s korijenom ginsenga za odrasle. Povećajte imunitet, oslobodite umor.

19) BRUFEN antipiretični sirup za djecu. Analog našeg nurofena.

20) ACHICLOVIR mast iz herpesa, analoga našeg Acyclovir, je 100 puta učinkovita, provjerena.

21) LACTIOL je analog našeg Hilak-Forte.

22) VVS sprej od boli u grlu, analogni našeg Geoxoral. Pa pomaže, provjerite.

23) Sirasti sokovi za odrasle

24) OROFAR Prehrana od upale grla

25) PARACETAMOL analog našeg paracetamola u tabletama

26) ASPIRINE-C analoga našeg Aspirin u tabletama

27) Pantovigar - vitamini, mnogo učinkovitiji od onoga što prodajemo

28) Genuphil - lijek za zajedničko vraćanje EVA-PHARMA - izvrsne recenzije!

jod - jod, betadin (na alkohol bez alkohola)

vodikov peroksid - maya oksihidroin, vodikov peroksid

permanganat permanganat (recimo, i ljekarnik će vas razumjeti), kalijev permanganat (samo u tekućem obliku)

aktivni ugljen - ugljen, Eukarbon (uz dodatak Senna), Acticarb

Valerianka - Dormival (valerian + hmelj), kapsule

Ali-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mast - Aktiol (tar ulje)

Imunološki (Echinacea sirup),

MULON - ekstrakt echinacea - kapi, sirup

IMMULANT-Echinacea + satin nigella ulje (crni sjemenki)

Ricinusovo ulje - ricinusovo ulje, zate harua

Riblje ulje - Cod jetreno ulje, Clo Seas, Forte Seas, Halorange plus, Sretne more, Hypol, Rimcod, Silver Seas, Ultranyl

kamforno ulje - Canforno ulje, zate kafur

kamilice - kamomil, babunish (za težinu u trgovinama začina, u ljekarnama i trgovinama - čajevi u vrećicama)

asortiman medicinskih zbirki Sekem i Isis, prodaju se u ljekarnama, supermarketima

Mnogo različitih stvari, primjerice, Daynight, Gevamol, Catafast, Panadol, Conta flu, 123.

Fenistil, Calamyl losion, Claritin itd.

Bradoral - iz grla (tablete za resorpciju)

Za grlo-lizalice Strepsils

Za BBC Throat Spray (kao Hexoral)

Tantum verde - analgetik za usta i grlo, idu i kao za ispiranje i kao pilula.

Telfast, selilitin - od alergija

Mirna koža - krema za kožu od grebanja, znojenja, ugriza

Gel "ubod insekata" od kukaca

Nizozemac - antifungalni agent, također je u Ukrajini, ali mnogo skuplji.

Za vene - unutar Diozirani C, vanjski - trombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoid Cream, Venoruton gel

Dupin (supozitorije) - dječja antipiretična svijeća

CETAL - dječji antipiretik koji sadrži paracetamol. Analogija dječjeg Panadola.

CEVAMOL je šumeći aspirin, poput našeg. Temperatura se dobro smanjuje i trajno

Congestal - od svih simptoma prehlade koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

123 - svih prehladnih simptoma koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

DAYNIGHT tableta od svih prehladnih simptoma koji sadrže paracetamol, pseudoefedrin (od obične prehlade i nazalne kongestije)

CONTA-FLU-tablete iz prehlada bez paracetamola

Adol extra - anestetik

CEFZIL-Cefprozil (dječji antibiotik u bočnom prahu) analogan je Ciproletu

Rovamycine - antibiotici za tešku anginu

Augmentin je antibiotik koji sadrži amoksicilin (liječnik propisuje faringitis)

Flucamox-ANTIBIOTIC-Svaka kapsula, 500 mg sadrži:

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithrone (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (u pakovanju od 3 tablete) za 500 mg.

Septrin - antibiotike, infekcije dišnog trakta, urogenitalne infekcije, gastrointestinalne infekcije.

SELGON-iz pilule za kašalj

TUSSAPINE - iz pilule za kašalj

Spasmo - amrase - u slučaju trzaja želuca, nadutost

Sekem Anti Diarrea bilje - za proljev

Diax 200mg. Nifuroxazide 200 mg - od proljeva

ANTINAL - od proljeva, povraćanja, bolova u trbuhu, crijevne antiseptike

Eukarbon - aktivni ugljen s sijena i mentolom

Vesceralgin (sirup) - od boli u želucu

Raney (resorpcijske tablete) - za žgaravicu

Fawar (trenutak praha) - od trzaja, žgaravice i težine u želucu

Ranitidin - od želučanih grčeva (s jakom boli, čireva)

Smecta - iz trbuha

Sekem Anti Diarrea bilje - za proljev

Entocid - od uznemirenog trbuha (popravljanje)

Sekem interstinal bilje - od konstipacije

no-migren, metrogil-iz pilule glavobolje vrlo dobro

"Ketofen" - od glavobolje

Lustral (SERTRALINE) antidepresiv protiv stresa

DORMIVAL je kapsula-umirujući, hipnotički vegetativni valerijan s hmeljom

C-Retard je vitamin s

Mr.TUMEE je izvrstan vitamin i mineralni kompleks za djecu!

Materna Vitamini

STOREŽUJUĆI I GOVE

Sjemenke tjestenine - Šabat

Senf (prah) - Sinus (Budra)

Crni papar - upfel eshved (mathoon - tlo, grašak - grlo)

Bijela paprika - feyile abiad

Crveni mljeveni papar - shatta (felfel Ahmar)

Mješavina začina za meso - bokharat lyama, za ribu - ženka Boharat, za piletinu - Boharat Ferekh

Polukrutina (griz ili di bisbus)

Limunska kiselina - hamed lyamun (ili sitrik)

Prva pomoć za putovanje u Egipat Dahab

Za početak, u Egiptu za krivotvorenje droge vrlo stroga kazna: od života zatvora s ogromnim kaznama do smrtne kazne. Zahvaljujući takvim zakonima, krivotvorene krivotvorine koje se nalaze u ljekarnama jednostavno nisu realne, da, a cijene ovdje su znatno niže. Stoga, iskusni turisti koji idu u Egipat ne dovršavaju svoj komplet prve pomoći s ruskim farmaceutskim smećem i nose kovčege lijekova iz Egipta u domovinu.

Ipak, ako ćete kod kuće staviti paket za prvu pomoć, koji lijekovi trebaju donijeti u Egipat?

  • za liječenje rana i posjekotina dezinficijensa i ozdravljenja, sušenja. Crveno more podmukao, pa čak i na čistoj pješčanoj plaži ispod vaših nogu može doći do nekakvog smeća. Redovi ovdje ne iscjeljuju dobro, moraju ih izliječiti. Nije razlog za paniku i ograničenja, ali osnovnih sustavnih akcija: nakon što je slano more isprati slatkom vodom, a zatim osušiti se neki lijek noću širi ljekoviti funkcije - znatno ubrzati proces oporavka kože. Ako stao na ježa: vruće kupke (. 30 min), a dok sjedi povremeno mokri sok od limete. Igle se ne pokušavaju izvlačiti - oni su tvoje i ostat će s vama sve dok se oni sami ne otopi
  • ako ste ljubitelj aktivnosti na otvorenom, zatim droge iz bolova u mišićima
  • upijajuća

Ovo je, možda, sve! Ako ste prekinuti na putu respiratornih infekcija, ovdje čak i strepsils su takvi da liječi. Glavna stvar je da imate putno osiguranje s vama i onda možete bez ikakvih ograničenja koristiti usluge lokalnih liječnika koji Vam naređuju učinkovite lijekove.

Telefoni u Dahabu koji mogu biti korisni:

  • Prva pomoć -123 (poziv s lokalnog broja)
  • Dahab specijalizirana bolnička pomoć +11
  • Stomatolog Adele Ramadan +998
  • Stomatolog Nasser +326

Ali za mene, glavne čireve koje mnogi ovdje "drže", tako da je od glave.

  • ste unaprijed bojati hladnih soba u Egiptu, kada je dovoljno da vam ne cijev kondeya - u Rusiji imamo više od pola godine doživljava krajnosti, ostavljajući stan na ulici, ja ne govorim o onima koji su ponestaje „goli” dim
  • jesti „prljavi” arapskih zemalja i iz nekog razloga misle da svi težimo otrova, međutim, jede od prvog dana u lokalnoj eatery Nikad nisam imao slučaj trovanja, te prilagodbu lokalnim mikroba ili nije dogodila. i moj trbuh je slab. do sada.

Moj je kamion u Rusiji bio gnjevni bol u grlu: nema sladoleda, bez hladnih napitaka, ne daj da zabranjuje ili izvuče iz otvorenog prozora u automobilu. Evo, sve to je prisutno u mom životu bez ograničenja od prvog dana boravka pa čak i 40 stupnjeva topline.

Ovo je idealno mjesto za zdravlje! Za njega - ne izmislite sebi!

Gdje kupiti jeftine lijekove u Dahabu

Ljekarne koje su vrlo skupo u hotelima - varanje je 5-8 puta podebljano. Prema tome, ako trebate kupiti drogu u Dahab, preporučujem da se na području Assal, što je najveća ljekarna (zdesna skulpture s delfinima), koji se ponekad dostupne čak i oni lijekovi koji u našim ljekarnama u popodnevnim satima s vatrom nećete naći,

analoga

Želim reći da su svi lijekovi vrlo učinkoviti. Grlo se može izliječiti s mlaznicom za pet kilograma, akutnim oblikom cistitisa - jednostavnim cistonom. Svi lijekovi imaju sažetak na engleskom jeziku! Napomena na ruskom jeziku može se pogledati na mreži.

rasprave

Egipatska farmacija online

0 postova

2). ACTIOL je analog od naše Vishnevsky masti

3). C-RETARD lijek za teške prehlade u kapsulama, za odrasle. Vrlo djelotvoran, provjerio sam. Uvijek ga donosim u velikom broju)))

4).123 antipiretski, analgetski sirup za odrasle, također uklanja simptome prehlade tijekom 3 dana. Dobra stvar

5). DAYNIGHT je također sirup za temperaturu i bol za odrasle. Nisam ga sam pokušao.

6). PANADOL antipiretik tablete za odrasle, tu je za djecu. U redu.

7). GEVAMOL antipiretski sirup za odrasle. Nisam ga sam pokušao.

. LARYPRO Lozenke od upale grla. Vrlo učinkovita stvar, uvijek uzmi puno))) Za odrasle i djecu preko 7 godina. A cijena su samo smiješni, samo 5 funti (15 rubalja)

9). SMECTA je analog našeg Smecta (s probavom na želudac) Dobro. 9 funti (45 rubalja)

BASKOPAN 6 funti

NU-SPASM 2 funte, najjeftiniji. Oni pomažu dobro. Sam provjeriti))) str

Ovi lijekovi su svi analozi našeg Noshpa. Osobno, kupujem prvi s popisa, košta 6 funti (20 rubalja)

11). BETADINE jodna otopina je dezinficijent bez alkohola, izvrsno za djecu, jer uopće ne izgara. Uvijek ga kupim)))

12). EXEDRIN supersky tablete iz glavobolje, analogni našeg Citramona, samo su mnogo učinkovitije. Kontroliraju mi, oni jako pomažu.

13). LACTEOL FORT kapsule, normaliziraju crijevnu mikroflora nakon antibiotika. Analogni naš Linex i Lactobacterin. Možete uzeti i odrasle i djecu. Uvijek ga uzimam. U redu.

14). V2 PLUS vitamini s korijenom ginsenga. Jesu li samo petnaest funti. Kupujem, kao ništa)))

15). CEVAMOL je šumeći aspirin, poput našeg. Provjereno. Temperatura se dobro smanjuje i trajno.

16). ANTINAL iz proljeva, povraćanja, bolova u trbuhu, crijevnih antiseptika. Vrlo dobar dio. Možete i djecu i odrasle. Pomaže kod trovanja i gastroenteritisa. Kupio sam, pomaže)))

17). CALAMIL losion s bijelom glinom i mentolom za one koji su izgorjeli. NEOGRANIČNA CJELINA U EGIPATU. Uvijek sam ga kupio kad sam došao tamo))) 15 minuta sam mrljao na izgorenim mjestima, a zatim sam ga isprao vodom, crvenilo i bol odmah su otišli))) SVI SAVJET. I djeca i odrasli. Vrijedi 3 kilograma.

BEPANTEN je također od opeklina, masti.

PANTENOL i to! mast

18). Kapsule GINSANA s korijenom ginsenga za odrasle. Povećajte imunitet, oslobodite umor. Također ih kupujem, dobra stvar)))

19). BRUFEN Syrup antipiretik za djecu. Analog našeg nurofena. Vrlo dobro))) Provjereno.

MEGAFEN i ovo je isto)))

20). ACHICLOVIR mast iz herpesa, analoga našeg Acyclovir, je samo 100 puta učinkovita, testirana.

21). LACTIOL je analogni našeg Hilak-Forte.

22). VVS sprej od boli u grlu, analogni našeg Hexoral. Pa pomaže, provjerite.

Kašalj sirupa za odrasle, nije pokušala. Ovaj put želim kupiti)))

24). OROFAR Prehrana od upale grla

25). PARACETAMOL je analog našeg Paracetamola u tabletama.

26). ASPIRINE-C je analog našeg Aspirin u tabletama.

27). Pantovigar - vitamini, mnogo učinkovitiji od onoga što prodajemo

jod - jod, betadin (na alkohol bez alkohola)

vodikov peroksid - maya oksihidroin, vodikov peroksid

permanganata (recimo tako i ljekarnik će vas razumjeti), kalij permanganat (samo u tekućem obliku)

aktivni ugljen - ugljen, Eukarbon (uz dodatak Senna), Acticarb

Valerianka - Dormival (valerian + hmelj), kapsule

Koji lijekovi trebam uzeti sa sobom u Egipat?

Odlazak u inozemstvo, u očekivanju dugo očekivanog odmora, obično čini popis stvari u kojima se možete pokazati u odmaralištu. O onim lijekovima koje treba uzeti u Egipat, mislim posljednji. A ponekad i potpuno zaboravljaju na potrebu da uz njih prenesu opremu za prvu pomoć. Međutim, postoje mnoge situacije kada lijekovi mogu biti korisni, pogotovo ako morate putovati s djetetom.

Da bi se reosigurala vrijedi!

Danas je moderan ići na godišnji odmor u inozemstvu. Za istočnoeuropske zemlje putovali su se u Egipat. Ova zemlja - pristupačna egzotična, u njemu se svi mogu opustiti kako želi. Oni koji su u iskušenju avanture, mogu ići proučavati drevne piramide ili ostati s beduinima. Ako, međutim, obitelj s djetetom putuje u Egipat, može odabrati jedan od njihovih modernih hotela s lijepom slavenskom dušom, sveobuhvatni sustav.

Nažalost, tijekom odmora svatko može imati neke ili druge zdravstvene probleme. Da biste pružili pravovremenu pomoć za sebe, a ne da se oblak takvog dugotrajnog boravka u Egiptu s neočekivanom nelagodom, vrijedno je ponovno osigurati i poduzeti s vama na način na koji je potreban minimalni lijek.

Prikupljamo prvu pomoć

Napravite popis i kupite drogu na putu je dobro unaprijed. Treba uzeti u obzir da se ne mogu poduzimati svi lijekovi u inozemstvu, posebno u Egiptu. Stoga je bolje prikazati popis lijekova koji se uzimaju za prvu pomoć u putničkom agenciji ili za proučavanje relevantnih informacija na Internetu.

Dakle, sigurno možete ići na put, ako je pribor za prvu pomoć u Egiptu opremljen sljedećim lijekovima.

    • Lijekovi za proljev i trovanje

    Klima i voda u Egiptu razlikuju se od europskih. Često se aklimatizacija na novom mjestu prati poremećaji želuca. Situacija se pogoršava posebne nacionalne kuhinje, što je vrlo masna i teško probavljiva. Stoga je potrebno da se s njim aktivnoga ugljena ili bijeli „Smecta” (što je jednako dobro prilagođen za odraslu osobu i dijete), „Enterosgel” ili „Enterol” prebiotici „Hilak forte” ili „Linex” i „Regidron” (on bi se izbjeglo dehidracija tijela u slučaju produljenog proljeva).

    Pomažite jetri da se nositi sa svime s istom masnom hranom, alkoholom i prejedanjem, što je stražnja strana sveobuhvatnog sustava, takvih uobičajenih lijekova kao što su Allochol, Essentiale i Karsil.

    Kako prevladati simptome katara bolesti, koje se često događa tijekom aklimatizacije u Egiptu pomoć lijekova, antipiretici se temelji na paracetamol (tablete ili kapsule „paracetamol” odrasli sirupi „Efferalgan” „Panadol” dijete), prah „Koldflyu» ili «Coldrex», vazokonstriktivne kapi u nosu. Sigurno je da hotel ima liječnika i medicinski ured, ali je bolje da se putovanje u Egipat elektronski termometar.

    Da biste se brzo nosili s glavoboljom, zubom ili bolovima u mišićima, morate uzeti takve lijekove kao što su Nurofen, Citramon, Solpadein ili Pentalgin.

    U Egiptu, tijelo europskog čovjeka susreće mnoge nepoznate podražaje koji mogu uzrokovati alergije. Preporuča se da uzimate Zirtek ili Claritin na prsima lijeka.

  • Sredstva za i nakon opeklina

    Da bi došao na odmor u Egipat, preplanula, ali nije spaljena, samo je potrebno da se kreme, losione i sprejevi, štavljenje, nakon izlaganja suncu i opekline, koje se mogu kupiti u apoteci ili kozmetički trgovine.

    Da biste dezinficirali i tretirali abrazije, rezove ili ogrebotine, trebate na putu upoznati s tim lijekovima i drogama, poput vodikovog peroksida, joda, pamučne vune, zavoja i trake.

  • Lijekovi za kronične bolesti

    Ako turist ima potrebu za redovitim unosom enzima, hormona, lijekova za normalizaciju krvnog tlaka ili drugih lijekova, treba ih odnijeti za odmor u Egiptu.

    Lijekovi koji su vrlo važni za prvu pomoć u Egiptu - to je nužan minimum, koji je u svakoj kući. Oni neće zauzeti puno prostora u kovčegu, ali mogu postati neophodni za odmor u egzotičnom odmaralištu Egipta.